Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
cika Pero
Za ubistvo Davida Dragičevića ste govorili da su krivi najviše njegovi roditelji, mogao bih se i ja donekle složiti sa tim. Ali ko je sad kriv za ubistvo Slaviše Krunića ? Čovjek je bio 1/1, sposoban, otac četvoro dijece... Imao je previše uspješnu firmu i zasmetao je crvenima. Još malo kiosk se neće moći otvoriti bez crvene knjižice. U Banja Luci se počelo ubijati kao u Beogradu a grad je 10 puta manji. Iz Srpske je u zadnjih 15g. otišlo pola miliona srba ! Najviše ljudi odlaze, jer je opšte bezakonje, divlji zapad. Izbori su takođe brutalno pokradeni... Veliki je deficit radne snage. Kako ljude zaustaviti da ne idu, kada se većini sve smučilo odavno ? Ja sam bio kraće vrijeme na zapadu. Ni tamo ne cvjetaju ruže ali ljudi ne vide perspektivu svojoj dijeci ovde...
 
Miroljub Petrovic
Markovicc - poruka glasi:

Da li je u Bibliji opisano kako ce izgledati drugi Hristov dolazak?

Opisano je, naravno, imas u 19. i 20. poglavlju Otkrivenja i u drugim knjigama Biblije.
 
Miroljub Petrovic
cika Pero - poruka glasi:

Za ubistvo Davida Dragičevića ste govorili da su krivi najviše njegovi roditelji, mogao bih se i ja donekle složiti sa tim. Ali ko je sad kriv za ubistvo Slaviše Krunića ? Čovjek je bio 1/1, sposoban, otac četvoro dijece... Imao je previše uspješnu firmu i zasmetao je crvenima. Još malo kiosk se neće moći otvoriti bez crvene knjižice. U Banja Luci se počelo ubijati kao u Beogradu a grad je 10 puta manji. Iz Srpske je u zadnjih 15g. otišlo pola miliona srba ! Najviše ljudi odlaze, jer je opšte bezakonje, divlji zapad. Izbori su takođe brutalno pokradeni... Veliki je deficit radne snage. Kako ljude zaustaviti da ne idu, kada se većini sve smučilo odavno ? Ja sam bio kraće vrijeme na zapadu. Ni tamo ne cvjetaju ruže ali ljudi ne vide perspektivu svojoj dijeci ovde...

Ne znam ko je Slavisa Krunic, ali treba da znas da zivimo na planeti gde ljudi hoce zlo, destrukciju, nemoral, a pare su im najvaznije u zivotu. U demokratiji, ako krenes da pravis malo vece pare, odmah te skeniraju i pozivaju da se uclanis u neko tajno drustvo, stranku ili da placas reket. Ako neces, onda ces lose da prodjes. To su pravila igre u demokratiji. Ali to nema veze sa nama. Mi (koji nismo opsednuti novcem i milionima) mozemo da uzivamo na komadu svoje zemlje, i to za dzabe. To na Zapadu nije moguce jer su porezi i zivotni troskovi ubitacni.

Ja ne kazem da je stanje u Srbiji i RS sjajno, ali je idealno u poredjenju sa Zapadom i samo neznalice i neradnici mogu da trce na Zapad da traze srecu. Onaj ko zna nesto da radi, moze da zivi ko car u Srbiji i RS jer je ovde sve jeftino, nemoral je jos daleko od onog na Zapadu, a sto se tice izbora i kradje, to me ne zanima. Time se Bog bavi i On postavlja svaku vlast. Vlast u Srbiji i RS je patriotska, u smislu da ne hapsi i ne dira patriote, svako moze da zivi po svome (na zalost, to mogu i ustase, kao govedja opozicija), i nema razloga da neko kuka kako se ovde lose zivi. Mogu da kukaju samo buzdovani koji cekaju da im neko organizuje zivot i da o njima brine kao o invalidima, kao sto je to slucaj na Zapadu.
 
PetarObr
Poštovanje. Kako i kada će se Izrael obratiti i prihvatiti mesiju ? Da li je moguće pridružiti se Izraelu, te dobiti jedan od 144 000 pečata za poslednja vremena ?
 
AcaUsa
Dr. Miroljube, spomenuli ste obrizgavanje i kako je to blago preporuceno u Bibliju. Zasto onda Bog je stvorio to kako sto je, sa dodatnom kozicu?
 
Miroljub Petrovic
PetarObr - poruka glasi:

Poštovanje. Kako i kada će se Izrael obratiti i prihvatiti mesiju ? Da li je moguće pridružiti se Izraelu, te dobiti jedan od 144 000 pečata za poslednja vremena ?

Pogledaj moj serijal "Poslednji dogadjaji" o tome:

http://www.creati...adjaji.htm
 
Miroljub Petrovic
AcaUsa - poruka glasi:

Dr. Miroljube, spomenuli ste obrizgavanje i kako je to blago preporuceno u Bibliju. Zasto onda Bog je stvorio to kako sto je, sa dodatnom kozicu?

Ocigledno da je ta kozica nastala posle Potopa kada su ljudi poceli krace da zive i da fizicki postaju manji, i da je Bog to tako udesio da bi tu informaciju o zdravlju dobili od Njega oni koji citau Bibliju, a povezana je sa prvom zapovescu u Bibliji: "Radjajte se i mnozite se."
 
Samson7
Da li Isus Krist ima svoju slobodnu volju ili je to Jahve osobno? Posto nekad djeluje kao da su dva karaktera, malo me to zbunjuje.
I da li znate tko je napisao komentare starog i novog zavjeta?
Izmenio/la Samson7 na 24.04.2019 17:11
Smile
 
Miroljub Petrovic
Samson7 - poruka glasi:

Da li Isus Krist ima svoju slobodnu volju ili je to Jahve osobno? Posto nekad djeluje kao da su dva karaktera, malo me to zbunjuje.
I da li znate tko je napisao komentare starog i novog zavjeta?

Naravno da Isus Hristos ima slobodnu volju, isto kao i Bog Otac i Bog Sveti Duh, svako od njih trojice ima slobodnu volju, kao i Bog Sin - Isus Hristos.

Komentare sam ja pripremao na osnovu vise razlicitih izvora.
 
Miroljub Petrovic
Evo mejla koji sam dobio od jednog mladog, vrednom i pametnog momka:

Pozdrav Miroljube,izvinite sto se ovde javljam ali ovo je jedini kontakt vas koji sam nasao. Prosto osecam potrebu da vam posaljem ovaj mail. Ovako, trenutno sam samo 14 godisnjak, ali zahvaljujuci vama ne osecam se tako... Zahvaljujuci vama poceo sam da bezim iz skole i da je napustam jer sam hvala Bogu shvatio da mi tamo ispiraju mozak. Poceo sam da se prvo bavim online stvarima i obavljam poslove za druge ljude sve online... za mozda mesecno 300evra sto je sasvim solidno za moje godine. Nakon nekog vremena poceo sam da zaradjujem od 700 pa na vise dolara mesecno, a sto je najbolje snasao sam se dobro da drugi ljude obavljaju poslove umesto mene, sto znaci da ne radim nista a svaki mesec na paypal mi stize oko 700$. Pa sam se pre 3 meseca odselio od svojih roditelja jer uprkos nekom nazovimo uspehu teraju i dalje za skolu i nista vise... Dobro, svestan sam da online biznis nece dugo trajati i vec razmisljam kako bi mogao da ulozim za nesto ozbiljnije... Imao sam potrebu da vam ovo posaljem jer odkad sam napustio skolu napustila me i moze se nazvati depreseja... Hvala vam na svakom predavanju jer bez vasih predavanja ovo sigurno nebi zapoceo. Nadam se da cemo se videti nekada.Pozdrav i izvinite na smetnji Smile
 
Miroljub Petrovic
Retko se desava da javno progovori pametna mlada zena:

https://www.b92.n...id=1534500
 
KingsManChess
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Retko se desava da javno progovori pametna mlada zena:

https://www.b92.n...id=1534500


i ja sam mislio da je pametna dok joj nisam vidio predstave (golotinja i vatačine) tako da joj je šuplja priča
https://youtu.be/...
 
Miroljub Petrovic
KingsManChess - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Retko se desava da javno progovori pametna mlada zena:

https://www.b92.n...id=1534500


i ja sam mislio da je pametna dok joj nisam vidio predstave (golotinja i vatačine) tako da joj je šuplja priča
https://youtu.be/...

Pravi si buzdovan, klasican manolog ili strucnjak za pronalazenje mana. Treba da se trudis da kod ljudi gledas da li ima nesto pozitivno, a ne kao sto te demoni huskaju da im pronalazis mane i da ih zbog jedne mane ili nekoliko njih precrtas. Ako covek ima jednu dobru osobinu, da nesto pametno radi ili progovori (sto je danas tesko naci), onda to treba podrzati, a ne ko ti, odmah ides da satanizujes i unistavas. Polako, Bog ljudima daje sansu da se poprave, nemoj da budes bogoborac i fanatik.
 
KingsManChess
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

KingsManChess - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Retko se desava da javno progovori pametna mlada zena:

https://www.b92.n...id=1534500


i ja sam mislio da je pametna dok joj nisam vidio predstave (golotinja i vatačine) tako da joj je šuplja priča
https://youtu.be/...

Pravi si buzdovan, klasican manolog ili strucnjak za pronalazenje mana. Treba da se trudis da kod ljudi gledas da li ima nesto pozitivno, a ne kao sto te demoni huskaju da im pronalazis mane i da ih zbog jedne mane ili nekoliko njih precrtas. Ako covek ima jednu dobru osobinu, da nesto pametno radi ili progovori (sto je danas tesko naci), onda to treba podrzati, a ne ko ti, odmah ides da satanizujes i unistavas. Polako, Bog ljudima daje sansu da se poprave, nemoj da budes bogoborac i fanatik.

haha dobro kako Vi kažete Smile
 
cika Pero
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

cika Pero - poruka glasi:

Za ubistvo Davida Dragičevića ste govorili da su krivi najviše njegovi roditelji, mogao bih se i ja donekle složiti sa tim. Ali ko je sad kriv za ubistvo Slaviše Krunića ? Čovjek je bio 1/1, sposoban, otac četvoro dijece... Imao je previše uspješnu firmu i zasmetao je crvenima. Još malo kiosk se neće moći otvoriti bez crvene knjižice. U Banja Luci se počelo ubijati kao u Beogradu a grad je 10 puta manji. Iz Srpske je u zadnjih 15g. otišlo pola miliona srba ! Najviše ljudi odlaze, jer je opšte bezakonje, divlji zapad. Izbori su takođe brutalno pokradeni... Veliki je deficit radne snage. Kako ljude zaustaviti da ne idu, kada se većini sve smučilo odavno ? Ja sam bio kraće vrijeme na zapadu. Ni tamo ne cvjetaju ruže ali ljudi ne vide perspektivu svojoj dijeci ovde...

Ne znam ko je Slavisa Krunic, ali treba da znas da zivimo na planeti gde ljudi hoce zlo, destrukciju, nemoral, a pare su im najvaznije u zivotu. U demokratiji, ako krenes da pravis malo vece pare, odmah te skeniraju i pozivaju da se uclanis u neko tajno drustvo, stranku ili da placas reket. Ako neces, onda ces lose da prodjes. To su pravila igre u demokratiji. Ali to nema veze sa nama. Mi (koji nismo opsednuti novcem i milionima) mozemo da uzivamo na komadu svoje zemlje, i to za dzabe. To na Zapadu nije moguce jer su porezi i zivotni troskovi ubitacni.

Ja ne kazem da je stanje u Srbiji i RS sjajno, ali je idealno u poredjenju sa Zapadom i samo neznalice i neradnici mogu da trce na Zapad da traze srecu. Onaj ko zna nesto da radi, moze da zivi ko car u Srbiji i RS jer je ovde sve jeftino, nemoral je jos daleko od onog na Zapadu, a sto se tice izbora i kradje, to me ne zanima. Time se Bog bavi i On postavlja svaku vlast. Vlast u Srbiji i RS je patriotska, u smislu da ne hapsi i ne dira patriote, svako moze da zivi po svome (na zalost, to mogu i ustase, kao govedja opozicija), i nema razloga da neko kuka kako se ovde lose zivi. Mogu da kukaju samo buzdovani koji cekaju da im neko organizuje zivot i da o njima brine kao o invalidima, kao sto je to slucaj na Zapadu.


Znači kao u onoj narodnoj: iznude, atentati, svako reket mora da plati...
Zaboravio sam spomenuti i opoziciju RS. Izuzev par pojedinaca, poput britke sablje Nebojše Vukanovića iz Trebinja sve sami šljam. Sjaši Kurta da uzjaše Murta. Svima u glavi samo pare.
 
Miroljub Petrovic
cika Pero - poruka glasi:

Znači kao u onoj narodnoj: iznude, atentati, svako reket mora da plati...
Zaboravio sam spomenuti i opoziciju RS. Izuzev par pojedinaca, poput britke sablje Nebojše Vukanovića iz Trebinja sve sami šljam. Sjaši Kurta da uzjaše Murta. Svima u glavi samo pare.

Nije "sjasi Kurta da uzjasi Murta". Iako je demokratija teska zaborecina ili strana okupacija jednog naroda i drzave, postoje vladari u demokratiji koji dozvoljavaju da se bude patriota i da se radi u miru. Takva je danas situacija u Srbiji i RS, a ko hoce da se ogrebe o sistem, mora da igra po pravilima sistema. Mene to ne zanima, a budale neka kukaju i neka se zale kako im je drugi kriv.
 
Slobodan90
https://facebookr...-u-rusiji/

Ako je tacna ova vest , mozemo li se nadati da ce nas nasa pravoslavna crkva stititi od vakcinacije ?
 
NenadPesic
https://www.youtu...&t=14s
Pogledajte moj video...
 
croat21
Rekli ste da treba gledati pozitivno kod ljudi, zasto u tom slucaju ne primjenjujete isto za Tomislava Terzina, ipak je Boga priblizio ljudima na puno zdraviji nacin nego naprimjer katolicki svecenici koji padaju u trans, fra Ivo Pavic i ekipa
Smile
 
Pasha123
Pozdrav braco.
Da li neko prodaje ili ima komsiju da prodaje kucu na selu. Bitno nam je samo da ima zemlje dosta.
Miroljube nadam se da ne smeta poruka, zeleo bih ziveti zivot kakav ste opisivali u svim emisijama.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!