Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Zzulufar je napisao:
Mozes da procitas "Judejski rat" od Josifa Flavija, imas to prevedeno na nas jezik, a mozes da citaj i "Jevrejske starine" od istog autora, ako znas engleski, to mozes da skines sa interneta. Mozes da citas knjige vladike Nikolaja, Justina Popovica, Marka Miljanova.

Miro, Crnogorče, sokole, zašto pored navedenih bisera književnosti ne preporučiš ljudima i knjigu "Neuspjeli ratnički pohodi pukovnika Rista Radovića"? Oćemo li kao ljudi da zakopamo ratne sjekire?
Evo u znak dobre volje da zakačim gusle "Pogibija Mila Jovovića". Pročitao sam neđe na forum da ti je on uzor.
http://www.ojkraj...20-%20.mp3


Kako da zakopavamo ratne sekire kad ti sa njima neprestano vitlas? Sta si se okomio na Rista Radovica? Ako nemas nista lepo o nekome da kazes, onda cuti. Mozes ovde da pitas, ako umes, i ako je nesto pametno, a ako ces da avetas i da kroz pitanja nekoga vredjas, onda nemam izbora.
 
Miroljub Petrovic
MilosC je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
MilosC je napisao:
Da li valja jesti džigericu od bilo koje životinje?


Jedi ako hoces i usi i papke i rep, pa posle kukaj.

Pitam da znam za ubuduće.
Da li bi trebalo izbegavati fabričko mleko zbog opasnosti od priona?


Jedi ono sto je sa pijace, ako vec nemas svoju bastu. A sve drugo je manje ili vise problematicno. I kod nas su poceli krave da hrane kostanim brasnom, ali jos nije uzelo maha kao na Zapadu. Ako ti se bas pije mleko, nadji nekog coveka sa sela ko ima krave koje pasu, a ne jedu koncentrat.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
bokiva je napisao:
Jona glava 2
1 Ali Gospod zapovedi, te velika riba proguta Jonu; i Jona bi u trbuhu ribljem tri dana i tri noći
2 I zamoli se Jona Gospodu Bogu svom iz trbuha ribljeg,

Matej 12
40 Jer kao što je Jona bio u trbuhu kitovom tri dana i tri noći: tako će biti i Sin čovečiji u srcu zemlje tri dana i tri noći.

U prvom stihu se kaze riba a Isus tvrdi da je bio kit?


Nemoj da se salis. Pogledaj sta pise u originalu. Original je Tanah (Stari zavet), a Novi zavet je prevod sa hebrejskog. Uskoro izlazi prevod Mateja sa hebrejskog.


Pa sta pise u orginalu Isus je mislio na sta i kakva je to riba bila ,znam da ima slucajeva da su ljudi progutani od strane kita pa nadjenio zivi posle nekoliko dana?


Gde su to ljudi bili progutani od kita pa preziveli? Opet si gledao kablovsku televiziju i one evolucionisticke programe? Uskoro ce biti gotov prevod Mateja sa hebrejskog pa cemo videti tacno sta je Isus rekao. Konacno, kakve veze ima da li je u pitanju velika riba ili kit, na isto ti dodje.
 
Miroljub Petrovic
whey je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
zilot je napisao:
...
http://pravoslavn...


Mozes slobodno da uzimas tekstove sa ovog sajta i da ih koristis.

Mnogi nisu procitali gornji post jer je pisan cirilicom.


Pa na gornjem sajtu pise uspenje bogorodice. Gdje u bibliji pise da se to desilo?


Pa sta ako pise? To sto ne pise u Bibliji ne znaci da se nije desilo, ali ja se time ovde ne bavim jer to u ovoj prici nije vazno.

Miroljub Petrovic je napisao:
Tako ti mislis, ali tako ne misle oni koji se danas izjasnjavaju kao Crnogorci. Danas biti Crnogorac znaci biti "najveci evropljanin", i u isto vreme znaci bit najveci mrzitelj onih koji se suprostavljaju Ervopi i papi.


Zasto mislite da je Evropa i papa isto? Evo ja se suprotstavljam papi, a ne suprotstavljam Evropi. Jer Evropa i papa su potpuno suprotni. Zato sto Evropa gaji duh tolerancije prema svima, a papa se pokazao u istoriji kao netolerantan prema svima koji nisu mislili kao on dok je Evropa upravo suprotna.


"Evropa gaji duh tolerancije prema svima." Sad cu da se prevalim preko stolice od smeha... Sta znaci propaganda preko televizije i drugih medija, to je neverovatno. To sto si rekao je kao da si rekao "Ante Pavelic je bio los covek, ali NDH je ispoljavala duh tolerancije prema svima". Sta da ti radim kad verujes medijima.
 
Miroljub Petrovic
Niksicanin je napisao:
Svi mi pripadamo jednom srpskom narodu i o tome ne treba raspravljati. Ono sto boli dukljanske separatiste jeste jezik kojim govorahu nasi preci i crkva koju oce da prekrste i preotmu. Tacno je da su bacili ljagu na crnogorsku naciju pljuvanjem po svom narodu, tako da smo mi PRAVI Crnogorci uskraceni za ljubav prema Crnoj Gori. Ono sto je vazno i sto se ne smije zaboraviti jeste to da kad se spomene Crnogorac, treba imati u vidu da postoje dvije vrste toga naroda koje ce na zalost ili na srecu vjecno biti podijeljene. Nego eto, ovi sto se prodaju za pare nek idu svojim ,,evropskim" putem, nek gaze jezik i crkvu svojih predaka, a za nas je utjesno bar to sto ce na nasoj strani ostati oni najcistiji koji poznaju istoriju nasega naroda i biti dostojni svoje istorije. Zivio zemljace !


Crna Gora predstavlja samo cetvrtinu danasnje Crne Gore. U 19. veku se Crna Gora zvala "Crna Gora i Brda". Jedna cetvrtina je bila Crna Gora (ono malo oko Cetinja), a 3/4 su bila Brda (Kuci, Piperi, Bjelopavlici, Rovca...). Mi Kuci nikada nismo za sebe govorili da smo Crnogorci, nego Brdjani. Kasnije je knjaz Nikola promenio ime drzavi u "Crna Gora". Na zalost, danas je termin "Crnogorac" postao pogrdan termin. Nekada su Crnogorci bili posteni ljudi.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Sta mislis o Bermudskom trouglu koji jos zovu "Djavolji trougao" gde nestaju brodovi i avioni?


Moguce je da tamo demoni deluju, a moguce je i da zapadne drzave tamo pljackaju brodove ili prenose drogu, a prijavljuju da brodovi nestaju.
 
nikola
Drugarova majka radi u medicinskom centru, kaze da su mladje generacije (85-86 godiste) katastrofa sto se tice zdravstvenih ispitivanja, nesto shvatam da je kod nas od skoro pocela hemikalija da buja u ishrani, posle 2000-te, posto do tada nismo imali para da "unapredimo" proizvodnju otrovima.
Taj moj prijatelj ili brat u Hristu pre vaskrsnjeg posta je izvrsio detaljnu analizu krvi, za vreme posta hranio se presno (inace cim je promenio osnov ishrane odbacio je asmaticarsku pumpicu), posle posta ponovo analizirao krvnu sliku detaljno i rezultati su takvi da svaki moralan lekar koji tvrdi da covek mora da jede meso da bi bio zdrav moze da se raspita
Izmenio/la nikola na 08.09.2008 23:22
 
anton
Posljednjih dana čitam Sveto pismo kao nikada do sada,no nešto mi nije jasno kada se govori o posljednjim danima i kraju svijeta.Isus govori da će kraju prethoditi brojni znakovi na nebu i užasne katastrofe,dok u Pavlovoj prvoj poslanici Solunjanima(5,1-3)čitam "Jer sami znate,jamačno da će dan Gospodinov doći kao lupež u noći.Jer kad reku:mir je i nema se šta bojationda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu i neće uteći." Dali će posljednji dani doći iznenada ili uz prethodnu najavu raznih katastrofa?
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Drugarova majka radi u medicinskom centru, kaze da su mladje generacije (85-86 godiste) katastrofa sto se tice zdravstvenih ispitivanja, nesto shvatam da je kod nas od skoro pocela hemikalija da buja u ishrani, posle 2000-te, posto do tada nismo imali para da "unapredimo" proizvodnju otrovima.
Taj moj prijatelj ili brat u Hristu pre vaskrsnjeg posta je izvrsio detaljnu analizu krvi, za vreme posta hranio se presno (inace cim je promenio osnov ishrane odbacio je asmaticarsku pumpicu), posle posta ponovo analizirao krvnu sliku detaljno i rezultati su takvi da svaki moralan lekar koji tvrdi da covek mora da jede meso da bi bio zdrav moze da se raspita


Ma lekare to ne zanima. Njih interesuje karijera i kesh.
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:


Gde su to ljudi bili progutani od kita pa preziveli? .


Evo ovde

http://www.asa3.o...Davis.html


Daj pusti te protestantske lovacke price.
 
Miroljub Petrovic
anton je napisao:
Posljednjih dana čitam Sveto pismo kao nikada do sada,no nešto mi nije jasno kada se govori o posljednjim danima i kraju svijeta.Isus govori da će kraju prethoditi brojni znakovi na nebu i užasne katastrofe,dok u Pavlovoj prvoj poslanici Solunjanima(5,1-3)čitam "Jer sami znate,jamačno da će dan Gospodinov doći kao lupež u noći.Jer kad reku:mir je i nema se šta bojationda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu i neće uteći." Dali će posljednji dani doći iznenada ili uz prethodnu najavu raznih katastrofa?


Doci ce iznenada za one koji su slepi da vide znake kolapsa. To je kao sto zderonje imaju zakrecene krvne zile 80% i misle da je sve u redu, i onda ih samo "odjednom" zadesi infarkt. To je za njih "iznenada" jer mozga nemaju. Pogledaj kako puca ekonomija u svetu, klimatske promene, nestasice vode... Svetski mafijasi ce morati da izmisle neki veliki rat ili nesto drugo da bi ljudima skrenuli paznju od pravih problema, i da bi uveli jos restriktivnije zakone.
 
filosof26
Profesore da li ste culi za "obrnuti govor" (reverse speach)? Neke od pjesama (za koje ste vi tvrdili da su satanisticke a ja vam nisam vjerovao), kad se puste unazad dobijaju potpuno novo znacenje! Pojavljuju se jasno razumljive recenice tipa: Sotona je moj gospodar i moj Bog... itd. Ja ne mogu da vjerujem da je to stvarno moguce!
Sto god tkas, vezuj konce za nebo...
 
nikola
http://www.linux-...?q=node/92

Dali je moguce uskoro dobiti besplatne energente
 
nikola
U molitvi Oce nas samo, samo hleba treba da trazimo od zemlje i vise nista

Svakodnevna molitva Filareta Moskovskog:
Gospode, ne znam za sta da te preklinjem jer samo Ti znas sta mi je u istinu potrebno, Ti me ljubis vise nego sto ja znam kako da ljubim Tebe. Oce podari slugi Svom ono zasta neznam ni kako da Te preklinjem. Ne usudjujem se cak ni da zatrazim krst ili utehu, i samo stojim pred Tobom, otvorivsi ti svoje srce. Ti vidis moje potrebe kojih nisam ni svestan; pogledaj na njih i postupi samnom po velikom milosrdju Svom. Ocisti me i isceli, smiri me i uzvisi; sa strahom stojim pred Tobom i ostajem nem pred voljom Tvojom i Tvojim nedokucivim putevima za mene. Prinosim ti sebe kao zrtvu, nauci me da se molim i Ti Sam moli se u meni. Amin

Dali su ove molitve dobar primer "..da bude Bolja Tvoja..."

Molitva svetog Makarija Velikog:
Boze, ocisti me gresnoga, jer nikakvo dobro ne ucinih pred Tobom, nego me izbavi od zloga, i neka bude u meni volja Tvoja, da neosudjeno otvorim svoja nedostojna usta i proslavim Tvoje sveto ime, Oca i Sina i Svetoga Duha, sada i uvek i u vekove vekova. Amin
 
Miroljub Petrovic
filosof26 je napisao:
Profesore da li ste culi za "obrnuti govor" (reverse speach)? Neke od pjesama (za koje ste vi tvrdili da su satanisticke a ja vam nisam vjerovao), kad se puste unazad dobijaju potpuno novo znacenje! Pojavljuju se jasno razumljive recenice tipa: Sotona je moj gospodar i moj Bog... itd. Ja ne mogu da vjerujem da je to stvarno moguce!


Imas o tome vise u videu "Zvona pakla" u okviru serijala "Uspon satanizma" u sekciji Download na ovom sajtu.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
http://www.linux-...?q=node/92

Dali je moguce uskoro dobiti besplatne energente


Ako udjemo u Evropu sve ce biti besplatno (sahrana, vadjenje organa i slicno).
 
Miroljub Petrovic
Zzulufar je napisao:
Ovako, ali pošteno da kažeš. Lažeš li ti kad ili se služiš poluistinama iz pedagoških razloga?


Izbija iz tebe tvoja pala priroda i naopaki karakter. To sto si napisao nije pitanje nego nova uvreda. Ako me u pitanju nesto optuzis, onda treba da izneses neki dokaz za optuzbu. Ponasas se kao tuzilac haskog tribunala - izneses optuzbu bez argumenata, a ja treba da dokazujem da nisam kriminalac.
 
Cuvena Familija
Profesore,

Vasa emisija o Jovanovom otkrivenju,gledao sam na OSM televiziji (lokalna televizija sa Pala),samo 1 dio.Da li postoji ta emisija za download negdje?
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
 
http://web-design.2go.rs/index.html
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Sta mislis o vanbracnoj zajednici i deci?


Vanbracna zajednica je kurvarstvo. A sta onda da se kaze o deci kurvara...

o deci koja su rodjena iz drugog i treceg braka?


Svaka deca koja proizilaze iz braka su dobrodosla deca pred Bogom. Da podsetim, brak je zajednica poboznog muskarca i zene u prisustvu Boga. Najbolje je kad postoji samo jedan brak, ali u vanrednim okolnostima dodje i do drugo i treceg braka.

i davanju dece u obdaniste?


O tome sam vec govorio. To je duhovni genocid nad decom.
 
Miroljub Petrovic
Cuvena Familija je napisao:
Profesore,

Vasa emisija o Jovanovom otkrivenju,gledao sam na OSM televiziji (lokalna televizija sa Pala),samo 1 dio.Da li postoji ta emisija za download negdje?


Imate sve emisije u sekciji Download na ovom sajtu. U pitanju je neko od mojih predavanja, ne znam na koje mislite.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.26 sekundi!