Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Mladen M je napisao:
Sto je 'Scientology'? neka sekta?


Sekta, nesto slicno New Age-u, dakle padanje u trans i prizivanje demona.
 
Miroljub Petrovic
Perazdera je napisao:
Miroljube koliko ja razumem stvari evropa je najvece zlo. Ali najvise se u Americi desavaju prirodne katastrofe(uragani, tornado, zemljotresi...). Cak sta vise u evropi koliko znam se nije desila nijedna velika prirodna katastrofa. Malo sam zbunjen, pa ako moze neki komentar.


Bog vodi tok ljudske istorije na najbolji nacin, a mi mozemo da to postamtramo i da razmisljamo o tome. U Evropi se takodje desavaju katastrofe (poplave i slicno), a za Ameriku je karakteristicno da je bila zemlja sa velikom duhovnom svetloscu, jer su ljudi bezali iz Evrope u Ameriku da bi se sklonili od papskog noza. I umesto da stvore slobodnu drzavu, dozvolili su tajnim drustvima i papi da razvale Ameriku i pretvore je zemlju nemorala i okultizma. Moguce je da ce Bog u prvom koraku zesce da siba po Americi i da ce to biti dodatni mehanizam koji ce ubrzati da Amerika skroz propadne i dodje potpuno pod papsku cizmu. Videcemo.
 
Miroljub Petrovic
Laki je napisao:
Gdine Miroljube, da li je tacno da med prociscava sistem za varenje?


Med je prost secer koji direktno ulazi u krvotok i zato nije nista narocito. Bolji je od belog secera, ali je najbolje da se secer unosi preko biljaka u svezem obliku. Tada imamo posla sa slozenim secerima koji se polako razgradjuju i ulaze u krvotok.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 16.09.2008 23:53
 
Miroljub Petrovic
Petarbre je napisao:
Kako su nastale piramide Maja i Inka?


Napravili su ih Maje i Inke.
 
Miroljub Petrovic
Devon je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Upravo je otisla u stampu sokantna knjiga o vakcinama koja nosi naslov "Vakcine - novi genocid? Osnovi bioloskog ratovanja", autor Vens Ferel. Knjiga se moze skinuti na linku:

http://www.cps.or...akcine.zip

Ovu knjigu bi svako trebao da procita.


Što se u stvari krije iza vakcinacije ljudi? (Ne pitam o onom javnom djelu "humanizmu" nego onom, sakrivenom od očiju javnosti?) I kako to da su ljudi stoljećima i milenijima živjeli (sasvim normalno i bili zdravi) i bez vakcina? Koliko su u stvari vakcine korisne a koliko štetne? Ako znamo da se u svakoj vakcini naleze i otrovni agensi i u malim količinama uzročnici bolesti, na koje bi organizam kao trebao postati "imun"?


U pozadini je unistavanje ljudi, kontrola populacije i ostvarivanje velikog profita farmaceutske industrije. Imate o tome u knjizi. Na primer, do 1943. godine u Americi nije bilo slucaja autizma kod dece, a kada su onda uvedene vakcine poceo je da se pojavljuje autizam, itd, itd. Imate o tome u knjizi.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 16.09.2008 23:58
 
Boki
Da nije malo preterano ovo sa vakcinama? Ja sam primio sve vakcine koje primaju deca. Takodje su i moji drugovi i vrsnjaci sa kojima sam rastao primili sve vakcine koje je zdravstvo propisalo.

Nisam video nikada da je neko od njih oboleo od vairole, varicele i tetanusa. Svi su zivi i zdravi, i dobrog su zdravlja. Mnoge od ovih bolesti su smrtonosne. Da nije vakcina, ja bih bio odavno mrtav, jer sam se kao mali svakoga dana ozledjivao i ubadao na svakakve rdjave zice.

Pre 4 godina sam primio vakcinu protiv gripa cija je efikasnost nomirana na 4 godine. I od tada nisam dobio grip. Niti sam dobio temperaturu.

Zasto su onda vakcine lose? Ljudi iz proslih vekova bi sve dali da su mogli da imaju lekove koje mi danas imamo.


Da nije malo preterano toliko kritikovati medicinu? Danas covek ako se ozbiljno razboli, stvarno moze da se nada u lek. Jer je nauka o hemiji i farmaciji objasnilo mnoge zagonetke vezano za coveciji organizam. Na primer dijabetes, kad bi neko dobio ovu bolest u srednjem veku, neminovno bi vremenom ostao invalid i umro. Zato sto ljudi nisu znali kako da pomognu unesrecenom. Onda na primer, ako bi neko dobio glaukom, ostao bi slep da nije danasnjih metoda lecenja. Ako bi se neko rodio sa srcanom manom, umro bi. A znam jednog decka koji se rodio sa srcem s kojim nije mogao da zivi. I uradjena mu je uspesna transplantacija srca. I danas on zivi, i divan je. A bio bi mrtav. Zatim, ako bi neko dobio gangrenu, umro bi vrlo brzo. Ako bi nekoga ujela zmija, i taj bi umro, jer ljudi nisu znali za protivotrov.

Mislim da medicina ima neke pogresne pristupe, kao sto je manjak prevencije. "Lecenje posledica, ne uzroka" nije pravilo, zato sto lekari odista nastoje da lece uzrok ako znaju koji je. Postoji mnogo neistrazenih stvari zbog kojih lekari za sada znaju samo da lece posledicu. Ali medicina jos uvek izuzetno sluzi coveku. Druga je prica tosto su lekari nezadovoljni platom i manjkom potrebnih uslova za rad. Pa su nekorektni i neljubazni, i ne ne mogu da se posvete bas svakom pacijentu koliko mu je potrebno usled manjka vremena.


Ispravite me ako gresim
Izmenio/la Boki na 17.09.2008 07:38
 
Niksicanin
Ja sam cuo da ce se u buducnosti ljudi kontrolisati cipovima. Ugrade se u prst, jer su veoma sitni, a bez nih nece biti moguc zivot, jer ce samo ljudi sa cipom moci da udju u prodavnice i ostale objekte. Jedan covjek koji je upoznat sa tim na televiziji je rekao : Bolje je zivjeti na selu, i baviti se seoskim zivotom, i bilo sta drugo raditi, nego dozvoliti da vam ugrade taj cip. Je li to moguce i oce li doci do nas?
Smile
 
Petarbre
Miroljub Petrovic je napisao:
Petarbre je napisao:
Kako su nastale piramide Maja i Inka?


Napravili su ih Maje i Inke.


Jesu li pravljene po istom principu kao i egipatske? Josif je sagradio prvu u Egiptu, on im je doneo znanje o zidanju piramida.
 
Miroljub Petrovic
Danas (sreda 17.9.08) na radiju Beograd 202 od 17 sati ici ce emisija povodom papine izjave u Francuskoj o prihvatanju Darvina i evolucije. U emisiji i ja ucestvujem, pa koga interesuje moze da poslusa.
 
Miroljub Petrovic
Boki je napisao:
Da nije malo preterano ovo sa vakcinama? Ja sam primio sve vakcine koje primaju deca. Takodje su i moji drugovi i vrsnjaci sa kojima sam rastao primili sve vakcine koje je zdravstvo propisalo.

Nisam video nikada da je neko od njih oboleo od vairole, varicele i tetanusa. Svi su zivi i zdravi, i dobrog su zdravlja. Mnoge od ovih bolesti su smrtonosne. Da nije vakcina, ja bih bio odavno mrtav, jer sam se kao mali svakoga dana ozledjivao i ubadao na svakakve rdjave zice.

Pre 4 godina sam primio vakcinu protiv gripa cija je efikasnost nomirana na 4 godine. I od tada nisam dobio grip. Niti sam dobio temperaturu.

Zasto su onda vakcine lose? Ljudi iz proslih vekova bi sve dali da su mogli da imaju lekove koje mi danas imamo.


Procitaj knjigu pa ces onda videti orgovor na tvoja pitanja. Ono sto je izazivac bolesti je nehigijena i nezdrav nacin zivota, i problemi se resavaju ovodjenjem higijene, a ne stetnim preparatima. Ti nisi dobio grip ne zato sto si primio vakcinu, vec zato sto si zdravo zoveo.

Da nije malo preterano toliko kritikovati medicinu? Danas covek ako se ozbiljno razboli, stvarno moze da se nada u lek. Jer je nauka o hemiji i farmaciji objasnilo mnoge zagonetke vezano za coveciji organizam.


Ne postoji "lekj" ni za jednu bolest. Postoji promena nacina zivota, a svi ti "lekovi" su bacanje prasine u oci i trenutna borba sa simptomima. Postoji prirodni preparati koji mogu da otklone simptome i koji nisu stetni, ali treba se baviti uzrocima.

Na primer dijabetes, kad bi neko dobio ovu bolest u srednjem veku, neminovno bi vremenom ostao invalid i umro. Zato sto ljudi nisu znali kako da pomognu unesrecenom.


Dijabetes je bio nepoznata bolest u starom svetu. To je bolest izobilja, fizicke neaktivnosti i nezdrave ishrane.

Onda na primer, ako bi neko dobio glaukom, ostao bi slep da nije danasnjih metoda lecenja. Ako bi se neko rodio sa srcanom manom, umro bi. A znam jednog decka koji se rodio sa srcem s kojim nije mogao da zivi. I uradjena mu je uspesna transplantacija srca. I danas on zivi, i divan je. A bio bi mrtav.


To su bolesti koje se lako sprecavaju ukoliko osobe paze s kim se zene i ukoliko zdravo zive.

Zatim, ako bi neko dobio gangrenu, umro bi vrlo brzo. Ako bi nekoga ujela zmija, i taj bi umro, jer ljudi nisu znali za protivotrov.


Ljudi su oduvek znali za mnogo uspesnije protivotrove koji su bili na prirodnoj bazi.

Postoji mnogo neistrazenih stvari zbog kojih lekari za sada znaju samo da lece posledicu. Ali medicina jos uvek izuzetno sluzi coveku.
Ispravite me ako gresim


Jako gresis. Drugi vodeci uzrok bolesti i smrti u razvijenom vsetu je postala losa medicinska usluga (o tome imas vise u knjizi "Moc ishrane" koju mozes da skines na nasem sajtu www.zakonizdravlj...). Ja se slazem sa Dr Leonardom Horovicem (ciji video o vakcinama uskoro izbacujemo) koji je rekao da su "danasnji domovi zdravlja postali savremeni koncentracioni logori".
 
Miroljub Petrovic
Niksicanin je napisao:
Ja sam cuo da ce se u buducnosti ljudi kontrolisati cipovima. Ugrade se u prst, jer su veoma sitni, a bez nih nece biti moguc zivot, jer ce samo ljudi sa cipom moci da udju u prodavnice i ostale objekte. Jedan covjek koji je upoznat sa tim na televiziji je rekao : Bolje je zivjeti na selu, i baviti se seoskim zivotom, i bilo sta drugo raditi, nego dozvoliti da vam ugrade taj cip. Je li to moguce i oce li doci do nas?


Moguce je da ce to uspostaviti u celom svetu. Ali to cipovanje je samo krajnja posledica duhovnog cipovanja - kad ljudima isperu mozak ateizmom i satanizmom.
 
Miroljub Petrovic
Petarbre je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Petarbre je napisao:
Kako su nastale piramide Maja i Inka?


Napravili su ih Maje i Inke.


Jesu li pravljene po istom principu kao i egipatske? Josif je sagradio prvu u Egiptu, on im je doneo znanje o zidanju piramida.


Napravljene su po slicnom principu, bile su stepenaste. Josif je doneo to znanje od svojih predaka iz Vavilona, a Maje i Inke su imale iste pretke kao i Vavilonjani, pr enego sto su se kontinenti razdvojili nekih 100 godina nakon Potopa.
 
Dino
Miroljub Petrovic je napisao:
Danas (sreda 17.9.08) na radiju Beograd 202 od 17 sati ici ce emisija povodom papine izjave u Francuskoj o prihvatanju Darvina i evolucije. U emisiji i ja ucestvujem, pa koga interesuje moze da poslusa.

Miroljube, može li se to ikako napravit da se sluša preko interneta? Teško je meni vamo u Hrvatskoj da uhvatim Beograd...Smile
"Ako netko hoće da se hvali, neka se hvali time što Mene poznaje."
 
nikola
Dino je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Danas (sreda 17.9.08) na radiju Beograd 202 od 17 sati ici ce emisija povodom papine izjave u Francuskoj o prihvatanju Darvina i evolucije. U emisiji i ja ucestvujem, pa koga interesuje moze da poslusa.

Miroljube, može li se to ikako napravit da se sluša preko interneta? Teško je meni vamo u Hrvatskoj da uhvatim Beograd...Smile


http://delicast.c...eograd_202
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Da li mislis da naucnici koji podrzavaju stvaranje su najvise napadani od strane evolucionista zato sto nisu mogli da opravdaju prvih 6 glava knjige postanja koje se pogotovo ticu ljudi njihove starosti i fosila ljudi pre potopa,a posle sto doslovno tumace dane stvaranja?


Ko kaze da nisu mogli da opravdaju?
 
Miroljub Petrovic
bokiva je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Danas (sreda 17.9.08) na radiju Beograd 202 od 17 sati ici ce emisija povodom papine izjave u Francuskoj o prihvatanju Darvina i evolucije. U emisiji i ja ucestvujem, pa koga interesuje moze da poslusa.


Mozes snimak da postavis ovde?


Nemam snimak.
 
atokic
Za one koji su propustili Miroljubovu izjavu na radiju Beograd 202 ostavljam link za download:

http://www.speeds...7E15E85912

U donjen dijelu stranice odbrojavati će vam nekoliko sekundi a zatim će vam se pojaviti link za download
Izmenio/la atokic na 17.09.2008 19:51
 
Miroljub Petrovic
Evo i list za decu "Politikin zabavnik" poceo je da promovise homosekusalizam:

http://www.politi...slovna.jpg

http://bp3.blogge...avnik2.jpg

http://bp0.blogge...avnik1.jpg

To ne treba da cudi posto su Nemci kupili kompaniju "Politika".
 
Miroljub Petrovic
Pre nekoliko dana neko je ovde postavio link za vest na engleskom jeziku gde se izvestava kako je i u Svajcarskoj vlada pocela da promovise pedofiliju, kao i u Nemackoj. Ne mogu da nadjem taj link, pa ako ga je neko sacuvao neka ga postavi ili neka mi posalje na privatnu poruku.
 
Niksicanin
I ja se slazem sa tim odgovorom. Veliki dio nacije je vec ,,cipovan".

A rekao si jednom prilikom da ce se u buducnosti djeca koja su najzaposjednutija demonima proglasavati najinteligentnijom. Pa me interesuje da li toga ima i sad? I recimo koje bi bile osobine toga djeteta koje bi se proglasilo za inteligentno? Ima li s tim veze ona tvoja ,,Mudrost ovog sveta je ludost pred Bogom" ?
Smile
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.42 sekundi!