Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Mladen M je napisao:
Profesore, da li farmaceutska industrija mozda tajno stvara neke nove bakterije i viruse koje ubacuju krisom u vodu i vodovodni sistem, a mozda i vazduhu kako bi ljudi sto cesce obolijevali i naravno doktori im prepisivali nove ljekove protiv toga?
da li mozda ona evolucionisticka prica o mutiranju virusa uopste i nije tacna , jer sama farmaceutksa industrija vjestacki mutira te iste viruse?

Tako je, mafija truje ljude na sve moguce nacine.
 
Miroljub Petrovic
Avel je napisao:
Potpuno se slazem sa vasom tvrdnjom da postoje neizlecivi ljudi, i njihove navike koje se tesko menjaju i da je to uglavnom izvor poremecaja koji vode bolesti. Nije mi jadno zbog cega se to dogadja i zasto ljudi ne prihvate moralne zakone kad je ocigledno da su oni osnovni zakoni zivota. I da covek koji svakodnevno gresi neprestano propada. Mozete li reci kako mi mozemo da ucinimo da vise ljudi to razume, i vrati se Bogu? Mozemo li nesto na globalnom nivou da ucinimo? Nekako na prvi pogled mi se cini da mozemo puno toga da uradimo, i da nema nikakvih znacajnih prepreka. Da je jedina prepreka sto su ljudi navikli da zive kako zive, da su samo pogresno vaspitani, i da su zadojeni predrasudama. Ali to se cini mi se da lako prevazuici. Na primer mogli bismo da organizujemo veliku kampanju predavanja, pozovemo sve ljude u zemlji i pokazemo im sta je prava istina i kako treba da zive.

Moglo bi mnogo toga da se uradi, ali malo ljudi se interesuje da pomogne drugim ljudima. Takodje, malo ljudi je informisano o nacinima kako bi ljudima moglo da se pomogne jer jednostavno nisu upoznati da biblijskim principima, pa onda svoju energiju rasipaju na nepotrebne stvari.
 
Miroljub Petrovic
milosm je napisao:
Imam malog brata (7 godina), veoma slabo jede, slabe je gradje, a u zadnje vreme je bolesljiv (povisena temperatura). Da li je moguce da mu usled ne uzimanja hrane slabi imunitet? Imate li neki savet u vezi toga. Hvala u napred....

Vecina roditelja misli da im deca "slabo jedu" pa ih kljukaju sa hranom, a ako dete nije debelo onda smatraju da je bolesno. Dete treba da jede biljnu hranu, i to sto vise sirovu, i to da je jede kad je gladno, i kraj price, a ne da se dete juri po kuci i maltretira da jede. Dakle, kad bude gladno, dete ce da trazi da jede i tada treba da jede.
 
Miroljub Petrovic
NR je napisao:
Dobro vece svima!

Interesuje me da li u Novom Sadu moze da se nadje Atlas Stvaranja od Haruna Jahija,preveden na srpski jezik?

Koliko mi je poznato postoji samo jedan primerak Atlasa Stvaranja od Haruna Jahija na nasim prostorima, i to na engleskom jeziku, i on se nalazi kod mene. U pitanju su dva toma Atlasa koji su zajedno teski 16 kg (ogromne knjizurine kakve nisam video u zivotu). Taj atlas nije preveden na nas jezik.
 
Miroljub Petrovic
MlikeM je napisao:
U Otkrivenju 22:1, 2, 14 pominje se drvo života na obnovljenoj Zemlji. Tamo stoji da će ono rađati 12 rodova godišnj a da će lišće služiti za iscjeljivanje. O kakvom se iscjeljivanju radi?

Verovatno ce vaskrsnuti pravednici uz pomoc tog lisca dostici visinu i izgled drugih nebeskih bica.
 
Miroljub Petrovic
anton je napisao:
Miroljube,u II Pavlovoj poslanici Timoteju 3,8 piše:"Ikako se Janez i Jambres usprotiviše Mojsiju,tako se i ovi ljudi pokvarena uma nevaljani u vjeri protive istini." Ko su Janez i Jambres? Tražio sam to u Mojsijevim knjigama,ali nisam našao.

Dali su mađioničari okultisti?

Ocigledno neki jeretici ili okultisti. Nisam to proucavao.
 
Srb
Znate li za jos ikakve ostatke pretpotopnih civilizacija osim fosila zivih organizama? Ako je civilizacija zaista bila napredna, za ocekivati je da se nadju tragovi te civilizacije, zar ne?
Razumem da je Potop bio strasan, ali opet bi u natalozenim slojevima trebali ostati neki ostaci, poput metalnih predmeta npr. ili slicno. Nojevi potomci su gradili Vavilonsku kulu, ocigledno su ta znanja za gradnju takvog jednog objekta poreklom iz pretpotopne civilizacije. To nam dovoljno svedoci o njenoj razvijenosti. Zato smatram da bi se pored fosila organizama trebali naci i civilizacijski ostaci koji bi to potvrdili.
 
Miroljub Petrovic
Srb je napisao:
Znate li za jos ikakve ostatke pretpotopnih civilizacija osim fosila zivih organizama? Ako je civilizacija zaista bila napredna, za ocekivati je da se nadju tragovi te civilizacije, zar ne?
Razumem da je Potop bio strasan, ali opet bi u natalozenim slojevima trebali ostati neki ostaci, poput metalnih predmeta npr. ili slicno. Nojevi potomci su gradili Vavilonsku kulu, ocigledno su ta znanja za gradnju takvog jednog objekta poreklom iz pretpotopne civilizacije. To nam dovoljno svedoci o njenoj razvijenosti. Zato smatram da bi se pored fosila organizama trebali naci i civilizacijski ostaci koji bi to potvrdili.

Pronadjeni su ostaci velikih cekica, koliko mi je poznato, a ima i nekih drugih nalaza. Pogledaj na www.bible.ca
 
Cuvena Familija
Miroljub Petrovic je napisao:
kreacionista je napisao:
Po Vasem misljenju i poznavanju teologije, kao i uopste desavanju kod nas i u svetu, zanima me kad procenjujete II Hristov dolazak, sta mislite koliko nam je jos godina ostalo?

Nezahvalno je to procenjivati, pogotovo jer je jasno receno u Bibliji da "niko ne zna sat i dan". Ono sto je vazno jesu strasni dogadjaji koji ce da uslede Njegovom dolasku, a to je tu, pred vratima. Sigurno je da ce Njegov dolazak biti u narednih par decenija, ali pitanje je ko ce to docekati jer su pred nama mnogo teski dogadjaji, narocito za one koji su u gradovima. Sledeci Jubilej pada 2036. Mozda...


Sad se malo "razocarah" sa ovih par decenija... Wink.Kad pogeldam situaciju oko nas ,kad se sve sabere i oduzme,vidimo da pocetak dogadja koji su dati u Bibliji uveliko je iza nas,sto znaci,da su ti dogadjaji uceliko krenuli i da ono najgore sto je opisano uskoro dolazi.Po mom slobodnom misljenju,mislim da ce to biti nekih 4-5 godina ,makasimalno...to je moje slobodno misljenje,kad se sve sabere i oduzme.....
Nego,ovde spomenuste slijedeci jubilej,2036 g.Jeste mislili na Hristov dolazak ili na nesto drugo?Ako ste mislili na dolazak,smijem li upitati odakle ta informacija i na koji nacin ste dosli do nje?
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
 
http://web-design.2go.rs/index.html
Miroljub Petrovic
Cuvena Familija je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
kreacionista je napisao:
Po Vasem misljenju i poznavanju teologije, kao i uopste desavanju kod nas i u svetu, zanima me kad procenjujete II Hristov dolazak, sta mislite koliko nam je jos godina ostalo?

Nezahvalno je to procenjivati, pogotovo jer je jasno receno u Bibliji da "niko ne zna sat i dan". Ono sto je vazno jesu strasni dogadjaji koji ce da uslede Njegovom dolasku, a to je tu, pred vratima. Sigurno je da ce Njegov dolazak biti u narednih par decenija, ali pitanje je ko ce to docekati jer su pred nama mnogo teski dogadjaji, narocito za one koji su u gradovima. Sledeci Jubilej pada 2036. Mozda...


Sad se malo "razocarah" sa ovih par decenija... Wink.Kad pogeldam situaciju oko nas ,kad se sve sabere i oduzme,vidimo da pocetak dogadja koji su dati u Bibliji uveliko je iza nas,sto znaci,da su ti dogadjaji uceliko krenuli i da ono najgore sto je opisano uskoro dolazi.Po mom slobodnom misljenju,mislim da ce to biti nekih 4-5 godina ,makasimalno...to je moje slobodno misljenje,kad se sve sabere i oduzme.....

Ponavljam, ono cime treba da se bavimo jeste kako da prezivimo, ili kako da sto bolje podnesemo sve ono strasno sto ce da se desi u skoroj buducnosti (a vec je polako pocelo da se desava). Ti strasni dogadjaji su neophodni da bi se jos neko trgao iz greha. Zao mi ako sam te razocarao, ali Bog je milostiv i dugo trpi, i On ce cekati sve dok postoji samo jdan covek za koga ima sansi da se okrene Njemu.

Nego,ovde spomenuste slijedeci jubilej,2036 g.Jeste mislili na Hristov dolazak ili na nesto drugo?Ako ste mislili na dolazak,smijem li upitati odakle ta informacija i na koji nacin ste dosli do nje?

O tome sam detaljnije ovde govorio. Udji u "Trazi" pa otkucaj 2036 i nacices.
 
Nektarije
Gospodine Miroljube jel poznajete i sta nam mozete reci o naucnom autoritetu Efraimu Zurofu iz Izraela. On je mnogo govorio o genocidu nad Srbima.
U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Gospodine Miroljube jel poznajete i sta nam mozete reci o naucnom autoritetu Efraimu Zurofu iz Izraela. On je mnogo govorio o genocidu nad Srbima.

Ne znam mnogo o njemu, osim da vodi poznati centar za hvatanje ratnih zlocinaca. Covek je ocigledno odlicno upoznat sa istorijom i sta se radilo u proslosti. Njegov rad ce biti od koristi uglavnom Jevrejima, a ostali narodi (sem retkih pojedinaca) ce ismajavati to sto on radi jer su pod uticajem medija u drzavi u kojoj zive, a danas su svi svetski mediji anti-jevrejski (dovoljno je da pogledate izvestavanje o dogadjajima u Gazi i Izraelu) i odisu mrznjom i ismejavanjem prema svemu sto ima veze sa Bogom.
 
Nektarije
Ono sto bih ja zeleo je da se konacno pocne govoriti javno i na adekvatan i naucno prihvatljiv nacin o genocidu nad Srbima i da vise nemamo situaciju da Efraim Zurof i drugi naucni autoriteti iz Izraela govore o genocidu nad Srbima vise nego nasi naucnici,intelektualci i politicari.
U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
raubam
Miroljub Petrovic je napisao:
Srb je napisao:
Znate li za jos ikakve ostatke pretpotopnih civilizacija osim fosila zivih organizama? Ako je civilizacija zaista bila napredna, za ocekivati je da se nadju tragovi te civilizacije, zar ne?
Razumem da je Potop bio strasan, ali opet bi u natalozenim slojevima trebali ostati neki ostaci, poput metalnih predmeta npr. ili slicno. Nojevi potomci su gradili Vavilonsku kulu, ocigledno su ta znanja za gradnju takvog jednog objekta poreklom iz pretpotopne civilizacije. To nam dovoljno svedoci o njenoj razvijenosti. Zato smatram da bi se pored fosila organizama trebali naci i civilizacijski ostaci koji bi to potvrdili.

Pronadjeni su ostaci velikih cekica, koliko mi je poznato, a ima i nekih drugih nalaza. Pogledaj na www.bible.ca


Gledao sam dokumentarac u kojem kažu da na sfingi i oko sfinge ima tragova erozije od kiše koje nema na piramidama. To je kažu dokaz da je sfinga iz pre potopnog doba.
 
Srb
raubam je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Srb je napisao:
Znate li za jos ikakve ostatke pretpotopnih civilizacija osim fosila zivih organizama? Ako je civilizacija zaista bila napredna, za ocekivati je da se nadju tragovi te civilizacije, zar ne?
Razumem da je Potop bio strasan, ali opet bi u natalozenim slojevima trebali ostati neki ostaci, poput metalnih predmeta npr. ili slicno. Nojevi potomci su gradili Vavilonsku kulu, ocigledno su ta znanja za gradnju takvog jednog objekta poreklom iz pretpotopne civilizacije. To nam dovoljno svedoci o njenoj razvijenosti. Zato smatram da bi se pored fosila organizama trebali naci i civilizacijski ostaci koji bi to potvrdili.

Pronadjeni su ostaci velikih cekica, koliko mi je poznato, a ima i nekih drugih nalaza. Pogledaj na www.bible.ca


Gledao sam dokumentarac u kojem kažu da na sfingi i oko sfinge ima tragova erozije od kiše koje nema na piramidama. To je kažu dokaz da je sfinga iz pre potopnog doba.


Citao sam nesto o tome nedavno, ali se ne secam izvora. Sfinga je snazna gradjevina pa ne bih odmah na prvu odbacio i takve zakljucke da ona potice od pre Potopa. Mada u tom tekstu ako se dobro secam se pominje starost sfinge od 13000 godina sto je apsurdno. Imate li Miroljube neke podatke o ovome?
Takodje me zanima vase misljenje o "otkricu" piramide u BiH. Veoma sam skeptican prema tome ali takodje to ne bih odmah odbacio. Ako je tacno ono sto gospodin Osmanagic tvrdi o velicini i gradji piramide onda bi takav jedan objekat takodje mozda izdrzao Potop. Debeli slojevi sedimenta na "piramidi" bi se mogli objasniti Potopom. Bas me zanima sta ce pokazati iskopavanja...
 
boZo
pedavanja dr. Wolter Veitha nisu povezana. zvuk i slika nisu uskladjeni. da li su ova snimanja bolja ako narucimo preko CD-a ?
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Ono sto bih ja zeleo je da se konacno pocne govoriti javno i na adekvatan i naucno prihvatljiv nacin o genocidu nad Srbima i da vise nemamo situaciju da Efraim Zurof i drugi naucni autoriteti iz Izraela govore o genocidu nad Srbima vise nego nasi naucnici,intelektualci i politicari.

O genocidu nad Srbima bi trebalo da govore teolozi i da objasne da se genocid desavao zbog toga sto su Srbi odbacivali Boga. Srbi su mozda vise stradali jer su mozda imali vecu svetlost po moralnim pitanjima od drugih naroda, zbog svojih slavnih predaka (sa kojima se Srbi hvale, ali odbacuju njihov nacin zivota).

Srpski naucnici i intelektualci ne mogu javno nigde da progovore jer sve medije kontrolise okupator. Najveci skup srpskih intelektualaca predstavljaju tribine koje organuzuju Dveri Srpske na Masinskom fakultetu, koje posecuje preko 1000 ljudi, sto predstavlja najposecenije skupove u Srbiji, ali to nijedan medij ne objavljuje. Oni koji stalno vise po televizijama nisu nikakvi srpski naucnici niti intelektualci, vec polupani pomodarci i evropljani, koji samo znaju da kao papagaji ponavljaju ono sto su culi na reklamama.

U isto vreme, crkveni velikodostojnici se bave dodvoravanjem svetskim kriminalcima (sem par vladika), tako jedino preostaje da Bog podigne nekog Efraima Zurofa ili nekog stranca da nesto pametno kazu o nama.
 
Miroljub Petrovic
raubam je napisao:
Gledao sam dokumentarac u kojem kažu da na sfingi i oko sfinge ima tragova erozije od kiše koje nema na piramidama. To je kažu dokaz da je sfinga iz pre potopnog doba.

Nema sansi da je sfinga iz prepotopnog doba. Za vreme Potopa sve je bilo unisteno.
 
Miroljub Petrovic
Srb je napisao:
Takodje me zanima vase misljenje o "otkricu" piramide u BiH. Veoma sam skeptican prema tome ali takodje to ne bih odmah odbacio. Ako je tacno ono sto gospodin Osmanagic tvrdi o velicini i gradji piramide onda bi takav jedan objekat takodje mozda izdrzao Potop. Debeli slojevi sedimenta na "piramidi" bi se mogli objasniti Potopom. Bas me zanima sta ce pokazati iskopavanja...

Govorio sam o tome u jednom od prethodnih postova. Pogledaj u "Trazi".
 
Miroljub Petrovic
boZo je napisao:
pedavanja dr. Wolter Veitha nisu povezana. zvuk i slika nisu uskladjeni. da li su ova snimanja bolja ako narucimo preko CD-a ?

Provericu.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.44 sekundi!