Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Njegos I
ALEX je napisao:
Naidjoh na jedan klip na Yuotube i mislim da ovo svi treba da vide! Primjer, kako se radi sa Evropljanima i satanistima... Xaxaxaxa... Ovo je prejako! Kako se Izraelska vojska obracunava sa borcima za "ljudska prava"...
http://www.youtub...nu5qPXEmkc
Sta mislite Miroljube?

Trebali su je zveknut' nekom motkom... pa da dobije malo, a ovako se "sva jadna uplasila". Lici mi na Karlu del Ponte. Jos samo da se ofarba! Grin

Nego Miroljube, dobro si ti rekao - isti sitem ko na nasim prostorima u proteklim dogadjanjima! Sta mislis, koliko jos Izrael moze da izdrzi pod opsadom medija i Evrope? Cini mi se da ce uskoro da iscrpe sve resurse, tako da ce morati da potraze pomoc od Boga! E onda bi mogla da usledi Zaharija 12 glava, a kukava majka "Evropi"!
 
Miroljub Petrovic
milan_ je napisao:
Kakve price, sutra kad budu drugi videli kad im ispricam i pokazem sta sve ne pricas,kakve price,ovo je strasno,

Odlicno majstore, samo pokazi drugima ovaj sajt i ovaj forum, mozda ce neko da progleda i da pocne malo da misli svojom glavom.

ti si strucnjak za sve i svasta,za prirodnjacke nauke,teologiju,medicinu,strucnjak za zivotna pitanja o braku,

U ovom svetu koji je Sotona potpuno razvalio lako je biti strucnjak. Ja kazem mladim ljudima: "Pocni da se bavis ozbiljnom medicinom i za sest meseci ces znati vise o medicini nego svi lekari u Srbiji zajedno." Ili im kazem: "Pocni da se bavis ozbiljnom teologijom i da ucis Bibliju i hebrejski jezik, i za godinu dana ces znati vise nego svi teolozi u Srbiji zajedno." Samo slep covek ne vidi da nas narod i drzava, kao i ceo svet propadaju jer je Sotona uzeo pod svoje skoro sve oblasti ljudskog razmisljanja i delovanja (jos samo nije uzeo pod svoje mozda autoelektricare, bravare, poljoprivredne proizvodjace i jos neke zanatlije koji jos koliko-toliko rade nezavisno i misle svojom glavom). Nauka i teologija su danas potpuno pod kontrolom Sotone, to odgovorno tvrdim, i to svako ko ima malo mozga moze da vidi.

kakve hule na svetitelje,mosti,ikone,post,pa ti kao da si sa neba pao,

E moj nepismeni prijatelju. Da li znas sta znaci rec "hula"? "Hula" je rec koja se koristi kada se izgovaraju ruzne reci protiv Onoga koji je svet, a to je Bog. Ti i tebi slicni (koliko god da ste dobronamerni) ste poceli da "obozavate", dakle da "postujete kao bozanstvo" mrtve stvari, kao sto su mrtvi ljudi, mrtve predmete i slicno. I sada kada vam neko kaze da to nisu bozanstva ni bogovi, vi vicete "hula".

Niko ovde ne omalovazava veliko delo koje su ucinili brojni pobozni, i Bogu posveceni ljudi tokom istorije, ali obozavati tela tih umrlih ljudi, kao i slike sa njihovim likovima, i od toga praviti bozanstvo i bogove je najstrasnije idolopoklonstvo i hula na Boga (ne samo sto je nehigijenski). Naravno da mrtvi predmeti ne traze od coveka nikakvu moralnu promenu i zato mnogi ljudi vole da dolaze u danasnje hriscanske "hramove". Dodju, daju kes, poklone se nekom mrtvom predmetu, odstoje koliko treba, i ajmo kuci da vodimo sebican i beskorisan zivot. Slika naseg naroda je slika nase religije koja se srozala na nivo rimske religije. Pogledaj do pre Prvog svetskog rata sta je bila poboznost i religija kod nas, a sta je ovo danas.

Razumem te sto branis idolopoklonstvo jer si kao i mnogi dobronamerni mladi ljudi vrele krvi koji jako malo znaju o teologiji, pa ti se cela teologija svodi na praznu religijsku formu i par "religijskih saveta" koje su cuo od "religioznog komsije" koji "stalno ide u crkvu" (mozda si i procitao neku knjizicu u kojoj pise da je "Bog ljubav").

jesi bar cuo za novi zavet ako ga nisi citao,

Kad bi znao sta je Tanah (ili Stari zavet) onda bi znao i sta je Novi zavet, znao bi da je Isus govorio najpre sa Adamom, Nojem, Avramom, Mojsijem i drugim velikanima vere, pa onda sa apostolima. Onda bi razumeo zasto Isus kaze da je On stariji od Avrama (na koga su se fariseji pozivali). Za tebe je Novi zavet samo jedna nerazumljiva knjiga u kojoj prepoznajes po neku recenicu u kojoj Isus poziva na moralan zivot (sto i po savesti mozes da znas), a najveci deo Njegovih reci ne razumes jer nisi citao Tanah. Posledica toga ce biti da ces imati potpuno iskrivljenu sliku o Bogu.

pa sto ne uze bar jednu malu knjizicu da procitas i naucis osnovne stvari o veri Hriscanskoj,jos sma u soku,

Biblija nije "knjizica", vec su knjizice te brosure koje citas koje i koje nemaju veze sa Svetim Pismom, nego su skup sladunjavis pricica uglavnom zasnovanih na legendama i izmisljenim dogadjajima nekih poboznih ljudi.

Da nisam video u privatnoj poruci za koga radis odavno bih te banovao i pocistio sa ovog foruma.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 10.01.2009 08:58
 
Miroljub Petrovic
ALEX je napisao:
Naidjoh na jedan klip na Yuotube i mislim da ovo svi treba da vide! Primjer, kako se radi sa Evropljanima i satanistima... Xaxaxaxa... Ovo je prejako! Kako se Izraelska vojska obracunava sa borcima za "ljudska prava"...
http://www.youtub...nu5qPXEmkc
Sta mislite Miroljube?

Ti nemas pametnija posla nego gledas po internetu sta rade evropski blejaci.
 
Miroljub Petrovic
Njegos I je napisao:
ALEX je napisao:
Naidjoh na jedan klip na Yuotube i mislim da ovo svi treba da vide! Primjer, kako se radi sa Evropljanima i satanistima... Xaxaxaxa... Ovo je prejako! Kako se Izraelska vojska obracunava sa borcima za "ljudska prava"...
http://www.youtub...nu5qPXEmkc
Sta mislite Miroljube?

Trebali su je zveknut' nekom motkom... pa da dobije malo, a ovako se "sva jadna uplasila". Lici mi na Karlu del Ponte. Jos samo da se ofarba! Grin

Nego Miroljube, dobro si ti rekao - isti sitem ko na nasim prostorima u proteklim dogadjanjima! Sta mislis, koliko jos Izrael moze da izdrzi pod opsadom medija i Evrope? Cini mi se da ce uskoro da iscrpe sve resurse, tako da ce morati da potraze pomoc od Boga! E onda bi mogla da usledi Zaharija 12 glava, a kukava majka "Evropi"!

Naravno da Izrael nece moci jos dugo da izdrzi. Uskoro ce da im uvedu medjunarodne sankcije, a i Amerika ce potpuno biti pod kontrolom evropljana i pastva, pa onda sekularna vlada Izraela nece moci na sekularan nacin da se bori protiv celog sveta. Onda ce morati da urade ono sto bi trebaloodmah da urade, da su pametni - da se sete kako ih je Bog izbavio u vreme Mojsija i da uvedu Njegove zakone u svoj zivot i zivot drzave.
 
Nektarije
Miroljub Petrovic je napisao:
Nektarije je napisao:
Gospodine Miroljube jel mozete da mi objasnite sta je Gospod Hristos od Velikog petka,kad je razapet pa do nedelje kad je vaskrsao, radio?!

To sam vec objasnio sto puta na ovom forumu.


Ovo nisam video nigde da ste objasnili,objasnili ste takve slicne stvari(kad covek umre) ali niste sta je radio Gospod Hristos od Velikog Petka do Vaskrsenja.Ja neverujem da je "spavao", a po Svetom Predanju sisao je u ad i propovedao Jevandjelje dusama u ad-u.Mislim da je ovo veoma vazno pitanje i voleo bih vase strucno objasnjenje da cujem.
U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, i Rec bese Bog.
 
anton
Miroljube,ma ja mislim da nije ni to rješenjeShockstaviti ženu koja nemože da ima djece.Pogotovo ako je ljubav između supružnika velika i obostrana,a Biblija to najbolje dokazuje primjerima Abrahama(istina imao je sina sa Hagarom,ali nije ostavio Saru),Elkane(imao je dijete sa drugom ženom,ali nije ostavio Hanu)Bog im je podario Samuela,kao i na primjeru pobožnih ljudi Zaharije i Elizabete koji iako veoma pobožni i moralni nisu imali poroda,pa su u poodmakloj dobi dobili Ivana Krstitelja.
 
Miroljub Petrovic
Nektarije je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Nektarije je napisao:
Gospodine Miroljube jel mozete da mi objasnite sta je Gospod Hristos od Velikog petka,kad je razapet pa do nedelje kad je vaskrsao, radio?!

To sam vec objasnio sto puta na ovom forumu.


Ovo nisam video nigde da ste objasnili,objasnili ste takve slicne stvari(kad covek umre) ali niste sta je radio Gospod Hristos od Velikog Petka do Vaskrsenja.Ja neverujem da je "spavao", a po Svetom Predanju sisao je u ad i propovedao Jevandjelje dusama u ad-u.Mislim da je ovo veoma vazno pitanje i voleo bih vase strucno objasnjenje da cujem.

Pa ako sam objasnio sta se desava kad covek umre, onda sam objasnio i sta se desilo sa Isusom od raspeca do vaskrsenja. Isus je dakle bio mrtav ili biblijskim jezikom receno "spavao je". Nigde On nije "silazio", niti postoje duse u ad-u. Svi umrli jednostavno cekaju vaskrsenje, a to "silazenje u ad" je katastrofalno pogresna interpretacija Petrove poslanice u kojoj se kaze da je "Isus vaskrsao onim Duhom (misli se na Bozji Duh ili Sveti Duh) kojim je propovedao duhovima u tamnici u Nojevo vreme". Tako kaze nas los prevod, iako se i iz njega moze razumeti sta je autor zeleo da kaze.

Dakle, Isus je u vreme Nojevo propovedao svojim Duhom (Svetim Duhom) ljudima koji su ziveli u grehu (biblijskim jezikom bili su u "tamnici greha"). Tekst kaze: "I rece Bog: Nece se moj duh do veka preti sa ljudima jer su telo" (1. Mojsijeva 6) Tim istim Svetim Duhom kojim je pozivao ljude na pokajanje u Nojevo vreme, Isus je bio vaskrsnut treceg dana nakon raspeca, i to je to. Nema nikakvih dusa u adu, niti "silazenja" itd. Isus je jednostavno "spavao" od raspeca do vaskrsenja (ako koristimo biblijsku terminologiju).
 
Miroljub Petrovic
anton je napisao:
Miroljube,ma ja mislim da nije ni to rješenje:ostaviti ženu koja nemože da ima djece.Pogotovo ako je ljubav između supružnika velika i obostrana,a Biblija to najbolje dokazuje primjerima Abrahama(istina imao je sina sa Hagarom,ali nije ostavio Saru),Elkane(imao je dijete sa drugom ženom,ali nije ostavio Hanu)Bog im je podario Samuela,kao i na primjeru pobožnih ljudi Zaharije i Elizabete koji iako veoma pobožni i moralni nisu imali poroda,pa su u poodmakloj dobi dobili Ivana Krstitelja.

Ko je rekao da zenu treba ostaviti ako ne moze da ima decu? Ako bih mogao da upotrebim neku analogiju, onda prvo sto bi mi palo na pamet bilo bi kao kad bi se najbolji igrac nekog fudbalskog kluba povredio i ne bi mogao vise da igra, i onda ga vlasnik kluba postavi da radi neki drugi visoko odgovoran posao u upravi kluba. Dakle, zena koja ne moze da ima decu ostaje deo porodice, i ima sve privilegije i postovanje ukucana. Ako je razumna, njoj ce biti u interesu da porodica bude sto jaca i da bude sto vise dece. Zato su u proslosti zene nerotkinje bile narocito aktivne da svojim muzevima dovedu drugu zenu. U tom slucaju bi one imale neku vrstu statusa svekrve, i bile bi postovane od strane druge zene. One bi obicno imale status starije sestre.

Imam jenog daljeg rodjaka, koji je rodjen tako sto je njegovom ocu poginuo sin jedinac, a posto je zena bila u godinama i nije mogla vise da ima decu, ona mu je dovela drugu zenu sa kojom je imao sadasnjeg sina. Znam kako je taj sin postovao tu prvu zenu svog oca, koja je sa njima zivela u kuci, i znam koliko joj je bio zahvalan sto ne samo da nije predstavljala smetnju da njegov otac ima naslednika kuce, nego ga je u tome podsticala.

Ovaj koncept je nezamisliv sa aspekta danasnjih sebicnih zena koji brak dozivljavaju kao lanac kojim svoje kilave muzeve vezuju kao pse. One se ne udaju da bi imale decu i jaku porodicu, nego iz nekih drugih sebicnih razloga (naravno, muskarci su za to krivi jer ih podsticu da se tako ponasaju).
 
markoni
Miroljub Petrovic je napisao:
Naravno da Izrael nece moci jos dugo da izdrzi. Uskoro ce da im uvedu medjunarodne sankcije, a i Amerika ce potpuno biti pod kontrolom evropljana i pastva, pa onda sekularna vlada Izraela nece moci na sekularan nacin da se bori protiv celog sveta. Onda ce morati da urade ono sto bi trebaloodmah da urade, da su pametni - da se sete kako ih je Bog izbavio u vreme Mojsija i da uvedu Njegove zakone u svoj zivot i zivot drzave.


Zbog cega mislis da su Amerika i Evropa protiv Izraela? Oni su bili protiv Srbije, pa znamo kako je Srbija prosla, a Izrael niko ne dira. Oglase se nekakvim saopstenjem u kojem najostrije osudjuju akciju, i tako dalje, ali to je sve fora. Ipak su Evropa i Amerika dozvolili da se formira drzava Izrael posle II Svetskog rata. To bez njih ne bi bilo moguce, a Amerika ne kaze da je Izrael agresor, vec samo da treba da obustavi napade, a naravno da je bio dogovor da ce cutati dve nedelje kako bi Izrael zavrsio posao. Na kraju ce Izrael zavrsiti posao, Amerika ce zahtevati prekid akcija, Izrael ce je poslusati i kao da nicega nije ni bilo, i okrenuce se nekoj drugoj temi, jer Mosad vec ima spremljen plan za dan posle.
Sve u svemu sta mislis o odnosu Izraela i Amerike i EU?
 
markoni
Miroljub Petrovic je napisao:

Dakle, Isus je u vreme Nojevo propovedao svojim Duhom (Svetim Duhom)

Tim istim Svetim Duhom kojim je pozivao ljude na pokajanje u Nojevo vreme, Isus je bio vaskrsnut treceg dana nakon raspeca, i to je to. Nema nikakvih dusa u adu, niti "silazenja" itd. Isus je jednostavno "spavao" od raspeca do vaskrsenja (ako koristimo biblijsku terminologiju).


1. Da li je propovedao Isus ili njegov otac?
2. Da li je nakon raspeca Isus mogao da ima bilo kakav kontakt sa svojim ocem?
 
markoni
Da li ste citali Kumranski svitak Rat sinova svetla protiv sinova tame?
 
Miroljub Petrovic
markoni je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:
Naravno da Izrael nece moci jos dugo da izdrzi. Uskoro ce da im uvedu medjunarodne sankcije, a i Amerika ce potpuno biti pod kontrolom evropljana i pastva, pa onda sekularna vlada Izraela nece moci na sekularan nacin da se bori protiv celog sveta. Onda ce morati da urade ono sto bi trebaloodmah da urade, da su pametni - da se sete kako ih je Bog izbavio u vreme Mojsija i da uvedu Njegove zakone u svoj zivot i zivot drzave.


Zbog cega mislis da su Amerika i Evropa protiv Izraela? Oni su bili protiv Srbije, pa znamo kako je Srbija prosla, a Izrael niko ne dira. Oglase se nekakvim saopstenjem u kojem najostrije osudjuju akciju, i tako dalje, ali to je sve fora. Ipak su Evropa i Amerika dozvolili da se formira drzava Izrael posle II Svetskog rata. To bez njih ne bi bilo moguce, a Amerika ne kaze da je Izrael agresor, vec samo da treba da obustavi napade, a naravno da je bio dogovor da ce cutati dve nedelje kako bi Izrael zavrsio posao. Na kraju ce Izrael zavrsiti posao, Amerika ce zahtevati prekid akcija, Izrael ce je poslusati i kao da nicega nije ni bilo, i okrenuce se nekoj drugoj temi, jer Mosad vec ima spremljen plan za dan posle.
Sve u svemu sta mislis o odnosu Izraela i Amerike i EU?

Kada je formirana drzava Izrael, nakon 2. sverskog rata, Vatikan je bio jos uvek slab, tako da su tajna drustva uspostavila komunizam u mnogim zemljama i tako zabranila hriscanstvo. U medjuvremenu je Vatikan veoma ojacao, uspostavio svoju banku i svoje tajno drustvo, srusio komunizam i zavladao tim zemljama, uspostavio Evropsku Uniju i potpuno demonizovao Ameriku. Ameriku danas ceo svet mrzi i Amerika sada pokusava na sve nacine da se dodvori Vatikanu.

Vatikan drzi pod kontrolom muslimane jer ih huska protiv Izraela, a u isto vreme ih kao podrzava u tom sukobu. Americka vlast pokusava da bude "neutralna" pa njihova vlast podrzava Izrael, ali njihovi mediji moraju da govore ruzno o Izraelu da bi napravili neki balans. U svakom slucaju, Amerika je na rubu potpuno kolapsa na svim nivoima, i kada sam se danas cuo sa prijateljem iz Los Angelesa on mi je rekao da je pravo cudo kako americki narod jos nije izasao na ulice da protestvuje sbog velikih pljacki i velike krize. U Americi je neki lopov, bankar, kao ono kod nas Jezda i Dafina, opljackao narod za preko 50 milijardi dolara!

Dakle, vlast u Americi nece jos dugo moci da pomaze Izrael, to je sigurno, jer je Amerika propala i njoj treba "spasilac", a ja kazem da nema ko da "spasava" Ameriku nego papa, posto Amerika nece Boga.

Postavlja se pitanje: Zasto Hamas raketira Izrael? Sigurno da Hamas ne gaji iluzije da moze da pobedi Izrael. Hamas ocigleno radi ono sto mu neko spolja sugerise. Dakle, ocigledno neko kaze kriminalcima u Gazi (liderima Hamasa): "Vi raketirajte i provocirajte Izrael, da bi vas oni napali, a mi cemo onda preko svetskih medija koje kontrolisemo da ocrnimo Izrael i da pokusamo da im uvedemo sankcije, ili da na neki drugi nacin pokusamo da unistimo Izrael. To sto ce vas narod da izgine, oni ce ionako ici kod Boga u raj kao mucenici za veru."

Nema sumnje da je Hamas neciji pion. A ciji pion bi mogao da bude? Ko najvise mrzi Jevreje i Izrael? Isto onaj ko ih ih je najvise ubijao tokom istorije i ko je doveo Hitlera na vlast, onaj ko je zakuvao rat na Balkanu.
 
Miroljub Petrovic
markoni je napisao:
Miroljub Petrovic je napisao:

Dakle, Isus je u vreme Nojevo propovedao svojim Duhom (Svetim Duhom)

Tim istim Svetim Duhom kojim je pozivao ljude na pokajanje u Nojevo vreme, Isus je bio vaskrsnut treceg dana nakon raspeca, i to je to. Nema nikakvih dusa u adu, niti "silazenja" itd. Isus je jednostavno "spavao" od raspeca do vaskrsenja (ako koristimo biblijsku terminologiju).


1. Da li je propovedao Isus ili njegov otac?

To je isto, jer Otac radi kroz Sina.

2. Da li je nakon raspeca Isus mogao da ima bilo kakav kontakt sa svojim ocem?

Od raspeca do vaskrsenja nije moglo da bude nikakvog kontakta jer Isus nije bio u svesnom stanju.
 
Miroljub Petrovic
markoni je napisao:
Da li ste citali Kumranski svitak Rat sinova svetla protiv sinova tame?

Citao sam. U pitanju je jedna simpaticna, ali netacna prica u kojoj se spominje Kovceg zaveta.
 
nikola
Kolko je tacno da su Rotsildi stvorili novu drzavu Izrael kupovanjem palestinskog zemljista
http://www.youtub...9yv0NBZYlY (1min"20)

ovde se pominje da su judeobankari vavilonjani finansirali Hitlera, njihovo delovanje mozemo da se povezemo i sa razbijanjem Jugoslavije i Srbije, svuda se nalaze njihove oznake na zastavama. Biblijsko prorocanstvo obnavljanja Izraela jel se odnosi na teokratsku drzavu, sta je sadasnji Izrael, dal prevara ili je njegov nastanak teritorijalni uz Bozju pomoc pod postojecim okolnostima
Izmenio/la nikola na 10.01.2009 23:17
 
nikola
Mormoni, besplatno ucenje stranih jezika. Policajac pitao dal moze da pozove kolege, rekli mu da moze kad zavrse sa grupom sudija iz palate pravde, ovaj covek me uvek odusevi sa nekim primerima, kada ce biti postavljene emisije sa Zoranom Lukovicem

http://www.svetig...load/4791/

 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Kolko je tacno da su Rotsildi stvorili novu drzavu Izrael kupovanjem palestinskog zemljista
...
ovde se pominje da su judeobankari vavilonjani finansirali Hitlera, njihovo delovanje mozemo da se povezemo i sa razbijanjem Jugoslavije i Srbije, svuda se nalaze njihove oznake na zastavama. Biblijsko prorocanstvo obnavljanja Izraela jel se odnosi na teokratsku drzavu, sta je sadasnji Izrael, dal prevara ili je njegov nastanak teritorijalni uz Bozju pomoc pod postojecim okolnostima

Danasnju drzavu Izrael je definitivno Bog stvorio i proces izlecenja Izraela ide svojim tokom. Bog koristi razne mehanizme koji postoje na zemlji, i ljudske izbore, da bi ostvario svoje ciljeve. Da li je Bog koristio Rotsilde ili nekog drugog, to uopste nije vazno. Moguce je da su Hitlera finansirali neki ljudi koji su poreklom Jevreji, ali ni to uopste nije vazno. Vec sam rekao da je po Bibliji "Jevrejin" onaj ko zivi po Bozjim zapovestima.
 
Miroljub Petrovic
nikola je napisao:
Mormoni, besplatno ucenje stranih jezika. Policajac pitao dal moze da pozove kolege, rekli mu da moze kad zavrse sa grupom sudija iz palate pravde, ovaj covek me uvek odusevi sa nekim primerima,
http://www.svetig...load/4791/

Nije bas tako. Kursevi engleskog jezika kod Mormona su jako slabo poseceni. Na te kurseve idu uglavnom dokoni penzioneri ili njima slicni besposlicari, i njih nema mnogo. To su grupe od 5-6 ljudi.

kada ce biti postavljene emisije sa Zoranom Lukovicem

Uskoro.
 
alkoni
Da li su mozda egipcani i izrailjci govorili istim jezikom za vreme ropstva.To pitam zato sto se kaze da je faraonova cerka posto je izvadila dete iz vode dala mu ime Mojsije(u bibliji imamo da se svako ime vezuje za neki dogadjaj),ili je ime Mojsije asociralo i na egipatskom i na izraelskom na vodu.
Da li znamo kada je doslo posle potopa do podele jezika i kako se to desilo(verovatno je to posledica greha).A pogledajte Rome kako cuvaju svoj izvorni jezik,Romi u Srbiji bez problema mogu da se sporazumeju sa romima u Italiji,Nemackoj ili bilo gde drugde
Nikola Djordjevic - "U pocetku stvori Bog..."
 
Miroljub Petrovic
dobrota je napisao:
Tokom Vaseg boravka u SAD,
da li ste dosli u dodir sa proizvodima Aloe Vere
i sta mislite o tim proizvodima?
Cuo sam da se pri izradi njihovih proizvoda
koristi kolagen - koji se
dobija iz fetusa...
Cisto da znam da li je to predrasuda ili zaista ima istine u tome.
Hvala

Nisam proucavao kako se prave proizvodi od biljke aloe. Moguce je da se koriste razne hemikalije sumnjivog porekla. Postoje proizvodjaci biljaka koji su sigurni i oni koji se bave nabavkom biljaka znaju za te izvore.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.40 sekundi!